ABC-Service – firma sprzątająca z Wrocławia

ABC-Service – firma sprzątająca z Wrocławia
Agro kategoria
Agro opis

firma sprzątająca WrocławPoszukujecie firmy sprzątającej na terenie Wrocławia? A może planujecie wynająć ekipę, która będzie zajmowała się ochroną mienia? Jeżeli tak, to nasza firma poleca się Waszej uwadze. ABC-Service ma swoją siedzibę na terenie Wrocławia. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami. Z naszych usług mogą również skorzystać klienci prywatni. U nas możecie wynająć ekipę sprzątającą do wykonania jednorazowego zlecenia.

Chętnie podpiszemy z Wami umowę na dłużej, dzięki czemu nasi ludzie będą pojawiać się u Was systematycznie. Ochrona osób i mienia to jedna z naszych specjalistycznych usług. Zapewniamy m.in. takie możliwości, jak audyt obiektu pod kątem bezpieczeństwa, projekt i montaż systemów alarmowych, bezpieczeństwa oraz monitoringu, itd.

Sprawdźcie także nasze pozostałe usługi. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni ze współpracy z nami. Wśród naszych klientów cieszymy się dobrą opinią, zawsze stając na wysokości zadania. W razie ewentualnych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

ABC-Service logo

Firma Sprzątająca ABC-Service

Agro telefon
713544354
Agro adres
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Agro Nip
8980025555
Agro Regon
930522767
  • ABC-Service – firma sprzątająca z Wrocławia