Modern Hostel

Modern Hostel
Agro nazwa: Modern Hostel
Agro kategoria:
Agro opis:

Marzą ci się tanie noclegi we Wrocławiu? Masz już dosyć wpisywania w wyszukiwarkę „noclegi Wrocław” i nie znajdywania niczego satysfakcjonującego? Wysoka jakość, przystępna cena – wydaje się niemożliwe? Nie w przypadku Modern Hostelu!

Modern Hostel to mini sieć hosteli posiadająca cztery hostelowe obiekty. Wszystkie są czyste, schludne i komfortowe. Urządzone są w bardzo nowoczesnym duchu, ale każdy w trochę innym stylu. Niezależnie czy preferujesz ciemniejsze, klimatyczne miejsca, czy czarno-białe, minimalistyczne przestrzenie – na pewno znajdziesz coś, co cię zadowoli.

Każdy z obiektów znajduje się w innej lokalizacji niż pozostałe, jednak wszystkie umiejscowione są w samym sercu Wrocławia. Dzięki bardzo małej odległości od rynku czy słynnego Sky Tower, będziesz mógł bez problemu zwiedzić wszystkie główne atrakcje, a także spędzić czas na imprezach w nocnym Wrocławiu.

Hostel Wrocław taki jak Modern Hostel są ciekawą alternatywą dla innych noclegowni lub hoteli. Możesz skorzystać z niego z kimkolwiek zechcesz. W ofercie znajdują się pokoje dwuosobowe, które będą idealne dla ciebie i partnera lub partnerki. Jednak nasz hostel jest szczególnie korzystną opcją, jeśli wybierasz się na wakacje z dużą grupą znajomych lub przyjaciół albo jesteś posiadaczem sporej rodziny. Niektóre z pokoi bowiem są w stanie pomieścić aż do sześciu osób. Któryś z pokoi w obiekcie zmieści was wszystkich z całą pewnością!

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnego dla państwa pokoju.

Agro strona www: MoHo XL Hostel Wrocław
Agro telefon: 669844688
Agro adres: ul. Sikorskiego 11/1 53-659 Wrocław
Agro Nip: 8951415029
Agro Regon: 933024099