Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl
Agro nazwa:
Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl
Agro kategoria:
Agro opis:

Poleasingowe.pl to innowacyjny serwis internetowy, który daje możliwość korzystnego zakupu maszyn, a także pojazdów poleasingowych. W ofercie znajdują się aukcje banków, ale również innych przedsiębiorstw, które posiadają floty samochodowe. Poza samochodami osobowymi w ofercie znajdują się inne produkty w atrakcyjnych cenach, takie jak: naczepy, przyczepy, motocykle, autobusy, maszyny budowlane, rolnicze, oraz różnorodny sprzęt specjalistyczny.

Samochód poleasingowy z aukcji na Poleasingowe.pl fot.1

Skorzystanie z usług firmy, to jasny system sprzedaży, kompleksowy opis proponowanych pojazdów oraz sprzętów, atrakcyjne ceny – adekwatne do faktycznego stanu pojazdów czy maszyn oraz wysoka skuteczność. Portal jest łatwy i intuicyjny w użytkowaniu, a w dodatku efektywny.

Samochód poleasingowy z aukcji na Poleasingowe.pl fot.2

Działa w dwóch trybach: licytacji manualnej oraz licytacji z agentem(agent prowadzi licytację, na prośbę kupującego). Strona jest funkcjonalna zarówno dla kupujących, jak i sprzedających, a dzięki nowoczesnym systemom informatycznym gwarantuje bezpieczeństwo wszelkich transakcji.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Agro telefon:
801009409
Agro adres:
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Agro Nip:
8942976550
Agro Regon:
021014968
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl