Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna

Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna
Agro nazwa:
Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna
Agro kategoria:
Agro opis:

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej kliniki medycyny estetycznej, która znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, która obejmuje między innymi depilację laserową przy wykorzystaniu lasera Soprano ICE Platinium. Jest to bardzo nowoczesny sprzęt pozwalający na uzyskanie naprawdę doskonałych wyników.

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.1

Możemy pochwalić się świetną kadrą fachowców, która do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Dzięki temu zabiegi przeprowadzane są w bardzo komfortowych warunkach. Umożliwiamy depilację brody, policzków, miejsc intymnych czy też pach. W zależności od potrzeb klienta pozwalamy na skorzystanie z pojedynczego zabiegu lub zakupienie całego pakietu.

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.2

Poza depilacją laserową w ofercie naszych usług znajdują się zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, peelingów, konsultacji dermatologicznej czy też wielu innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jesteśmy przekonani, że dzięki oferowanym przez nas usługom każdy będzie mógł wyglądać lepiej.

Soft Skin Dermaclinic

Agro telefon:
512822207
Agro adres:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Agro Nip:
7532154115
Agro Regon:
021847160
  • Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna
  • Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna